אודות

פיש אנד צ'יפס, המזון המהיר הבריטי הכי מוכר ואהוב, כבר עשה מזמן עלייה מאוד מוצלחת לישראל והפך למנה פופולרית גם כאן.
אצלנו במסעדת פיש אנד צ'יפס תל אביב בתל אביב אנחנו מכינים את המנה הבריטית הקלאסית בגרסאות שונות ובאיכות של הים התיכון: אנחנו משתמשים במבחר דגים טריים ושאר חומרי גלם איכותיים וטריים שמגיעים משוק הכרמל הסמוך. אתם יכולים להגיע אלינו אבל בזכות שירות המשלוחים של משלוחה NOW אנחנו יכולים להגיע גם אליכם ובמהירות ראויה לציון!

אז מה תוכלו להזמין כאן?
קודם כל מבחר סוגי פיש אנד צ'יפס כשר למהדרין
 (כל מנה מגיעה לצד 3 רטבים: רוטב טרטר, רוטב קארי וקטשופ העשויים במקום, בנוסף לפלח לימון):
פיש קוד, פיש בקלה, פיש ברבונייה ופיש מיקס דגים (בקלה, ברבונייה, קוד) שאנחנו מטגנים בבלילת טמפורה טעימה (וחלקם גם מצופים בפאנקו).

אתם מוזמנים לזלול את אצבעות הדג המטוגנות שלנו אחרי שתסחטו מעליהן מיץ לימון מרענן ואל תשכחו את הצ'יפס הפריך והמעולה שמגיע עם כל מנה. גם הפיש וגם הצ'יפס ממש מתחננים לטבול אותם ברטבים המעולים שלנו שאנחנו מכינים במקום. התוצאה אחת המנות הכי כיפיות בעיר!

חוץ מלעשות משלוחי פיש אנד צ'יפס בתל אביב יש למסעדת פיש אנד צ'יפס תפריט משלוחים כשר למהדרין שמציע לכם עוד מנות דגים טריות ונהדרות.

אל תוותרו גם על קינוח המלבי תוצרת בית שלנו: מלבי שמנת בתוספת אגוזים, קוקוס וסירופ פטל.

המקום האינטימי והחמוד שלנו בכרם התימנים הוא מקום טוב לנוח בו מהמולת היום והשוק בכל יום באמצע השבוע מסוף שעות הבוקר עד הערב.

משלוחים מהירים בתל אביב
אתם מוזמנים לשבת ולזלול בכיף, אבל כאמור אתם גם לא חייבים להגיע אלינו – אתם יכולים להזמין משלוח ולהתענג על מנות פיש אנד צ'יפס ודגים איכותיות גם בעבודה או בבית. השליחים של משלוחה NOW הולכים להביא אליכם משלוח חם וטעים במהירות

אז מוכנים להתחיל לזלול? אנחנו מחכים להזמנות שלכם!

חזור